Veyon 4.9.0 - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Veyon Documentation
cs: Dokumentace k Veyon

en: Online documentation
cs: Dokumentace na Internetu

en: PDF download
cs: Stažení v PDF

en: `Veyon Administrator Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-en_4.9.1.pdf>`_
cs: `Příručka pro správu Veyon v PDF<https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-cs_4.9.1.pdf>`_

en: `Veyon User Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-en_4.9.1.pdf>`_
cs: `Uživatelská příručka k Veyon v PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-cs_4.9.1.pdf>`_
