Veyon 4.9.1 - en to lt translation catalogue (338 entries)

en: Access control rules
lt: Prieigos valdymas

en: Introduction
lt: Įvadas

en: Access control rules can be used to provide detailed control over which users can access specific computers under specific circumstances. In the following, the term *rule* is used as a synonym for *access control rule*.
lt: Prieigos valdymas leidžia nustatyti kaip vartotojai gali prisijungti prie nustatytų kompiuterių, esant nustatytoms sąlygoms. Toliau *valdymas* naudojamas kaip sinonimas *prieigos valdymas*

en: Add and modify rules
lt: Pridėti ir redaguoti taisykles

en: Upon clicking the button :guilabel:`+` a dialog opens which allows the creation of a new rule. Existing rules can be opened or edited by double-clicking them or by clicking the button with the pen symbol.
lt: Paspaudus mygtuką :guilabel:`+` atsivers langas, kuris leidžia kurti naują taisyklę. Esamos taisyklės gali būti atidarytos arba redaguojamos du kartus paspaudus kairuoju pelės klavišu, arba paspaudus mygtuką su pieštuko ikonėle.

en: General
lt: Pagrindinis

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: For a rule to be processed, one or more conditions must apply.
lt: Norint, kad taisyklė būtų pritaikyta, turi būti galiojanti bent viena sąlyga.

en: User is member of group
lt: Vartotojas priklauso grupei

en: Computer is located at
lt: Kompiuterio vieta

en: Accessing computer and local computer are at the same location
lt: Pasiekiamas kompiuteris ir vietinis kompiuteris yra toje pačioje vietoje

en: Accessing computer is localhost
lt: Pasiekiamas kompiuteris yra vietiniame tinkle

en: Accessing user has one or more groups in common with local (logged on) user
lt: Vartotojas kurį bandoma pasiekti turi viena ar daugiau bendrų grupių su vietiniu (prisijungusiu) vartotoju

en: Accessing user is logged on user
lt: Prisijungiantis vartotojas yra prisijungęs prie vartotojo

en: Accessing user is already connected
lt: Vartotojas kuris bando prisijungti jau yra prisijungęs

en: No user logged on
lt: Nėra prisijungusių vartotojų

en: Action
lt: Veiksmai

en: Allow access
lt: Suteikti prieigą

en: Deny access
lt: Nesuteikti prieigos

en: Ask logged on user for permission
lt: Prašyti prisijungusio vartotojo leidimo

en: None (rule disabled)
lt: Nėra (Taisyklė išjungta)

en: Sorting rules
lt: Rūšiuoti pagal

en: Testing a ruleset
lt: Tikrinti taisyklių rinkinį

en: Access control
lt: Prieigos valdymas

en: Computer access control
lt: Kompiuterio prieigos valdymas

en: Ruleset
lt: Taisyklių rinkinys

en: Computer access rules
lt: Prieigos prie kompiuterio taisyklės

en: Fallback access rule
lt: Alternatyvios prieigos taisyklės

en: Access control rule condition
lt: Prieigos valdymo veikimo sąlygos

en: Access control rule action
lt: Prieigos valdymo taisyklės veiksmas

en: Negation operator
lt: Neigimo operatorius

en: Inverse rule
lt: Priešinga taisyklė

en: Inverse condition
lt: Priešinga sąlyga

en: Command line interface
lt: Komandinė eilutė

en: Authentication key management
lt: Prieigos raktų valdymas

en: This command deletes the authentication key <KEY> from the configured key directory. Please note that a key can't be recovered once it has been deleted.
lt: Ši komanda ištrina prieigos raktą <KEY> iš sukonfigūruotų raktų direktorijos. Pastaba: ištrynus raktą jis negali būti atkurtas.

en: This command imports the authentication key <KEY> from <FILE>. If <FILE> is not specified a name will be constructed from name and type of <KEY>.
lt: Ši komanda importuoja prieigos raktą <KEY> į <FILE>. Jeigu <FILE> nėra nurodytas, vardas bus sukurtas iš vardo ir tipo <KEY>.

en: Configuration management
lt: Konfigūravimo valdymas

en: Feature control
lt: Funkcijų valdymas

en: Network object directory
lt: Tinklo objektų direktorija

en: Power
lt: Įjungimas

en: This command broadcasts a Wake-on-LAN (WOL) packet to the network in order to power on the computer with the given MAC address.
lt: Ši komanda persiunčia Wake-on-LAN(WOL) paketą tinklui, kad kompiuteris su nustatytu MAC adresu būtų įjungtas

en: Remote access
lt: Nutolusi prieiga

en: Service control
lt: Serviso valdymas

en: The ``service`` module can be used to control the local Veyon Service.
lt: Serviso modulis gali būti naudojamas pasiekti vietinį Veyon Servisą

en: This command starts the Veyon Service.
lt: Ši komanda paleidžia Veyon Servisą

en: This command stops the Veyon Service.
lt: Ši komanda sustabdo Veyon Servisą

en: This command restarts the Veyon Service.
lt: Ši komanda pakartotinai paleidžia Veyon Servisą

en: This command queries and displays the status of the Veyon Service.
lt: Ši komanda užklausia ir išveda Veyon Serviso statusą

en: Shell
lt: Grafinė sąsaja

en: Command line tool
lt: Komandinės eilutės įrankis

en: Command line
lt: Komandinė eilutė

en: CLI
lt: KL

en: Veyon CLI
lt: Veyon KL

en: Configuration key
lt: Konfigūravimo raktas

en: Service registration
lt: Serviso registravimas

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Overview
lt: Peržiūra

en: Authentication
lt: Autorizavimas

en: Authentication methods
lt: Autorizavimo metodai

en: **Key file authentication**
lt: Autorizuotis naudojant prieigos raktą

en: Advantages
lt: Privalumai

en: Disadvantages
lt: Trūkumai

en: no login with username and password required when starting Veyon Master
lt: Vartotojo vardas ir slaptažodis yra nereikalaujami paleidžiant Veyon Master programą

en: access to computers can be handled centrally by access rights to the file containing the private key
lt: Prieiga prie kompiuterių gali būti valdoma centralizuotai, naudojantis prieigos teisėmis prie privataus rakto

en: more effort for the setup
lt: diegimas reikalaujantis daugiau pastangų

en: user identity can not be assured even after successful signature check
lt: vartotojas negali būti indentifikuotas net po sėkmingo parašo patikrinimo

en: **Logon authentication**
lt: Autorizacija naudojant prisijungimą prie sistemos

en: easy and effortless setup
lt: Paprastas įdiegimas

en: Key management
lt: Raktų valdymas

en: Locations & computers
lt: Vietos ir kompiuteriai

en: Importing/exporting a configuration
lt: Importuoti/eksportuoti konfigūraciją

en: Reset configuration
lt: Atstatyti numatytają konfigūraciją

en: Quick start
lt: Greitas paleidimas

en: Key file authentication
lt: Autorizuotis naudojant prieigos raktą

en: Public-key-cryptography
lt: Viešojo-rakto-kriptografija

en: Public key
lt: Viešasis raktas

en: Private key
lt: Privatus raktas

en: Key file
lt: Rakto failas

en: Logon authentication
lt: Autorizacija naudojant prisijungimą prie sistemos

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Key pair
lt: Raktų pora

en: Locations and computers
lt: Vietos ir kompiuteriai

en: Export configuration
lt: Eksportuoti konfigūraciją

en: Import configuration
lt: Importuoti konfigūraciją

en: Load settings
lt: Įkelti nustatymus

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Reset settings
lt: Nustatyti pradinius nustatymus

en: Clear configuration
lt: Išvalyti konfigūraciją

en: Delete configuration
lt: Ištrinti konfigūraciją

en: FAQ - Frequently Asked Questions
lt: DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

en: Does Veyon run under Chrome OS (ChromeBooks) or MacOS?
lt: Ar Veyon veikia Chrome OS (ChromeBook) ar MacOS kompiuteriuose?

en: Currently Veyon is only available for Linux- and Windows-based environments. Support for other platforms is being worked on though. The Veyon project relies on the help of experienced software developers, especially for porting Veyon to macOS and Android.
lt: Šiuo metu Veyon yra pasiekiama Linux ir Windows operacinėms sistemoms. Kadangi Veyon projektas yra atvirojo kodo, jo plėtra priklauso nuo patyrusių programuotojų kurie dirba prie sistemos pritaikymo kitoms platformoms, tokioms kaip macOS ar Android.

en: How can I add computers in order to access them?
lt: Kaip pridėti kompiuterius, kad juos būtų galima pasiekti

en: Is it possible to use Veyon Master on more than one computer?
lt: Ar yra įmanoma naudoti Veyon Master keliuose kompiuteriuose?

en: How can an existing VNC server be used in conjunction with Veyon?
lt: Kaip esamas VNC serveris gali būti naudojamas su Veyon?

en: Can I import/use an existing or generated file with location and computer information?
lt: Ar galima importuoti/naudoti jau esamą ar sugeneruotą failą su kompiuterio vieta ir informacija?

en: How can I view or control all monitors of a remote computer?
lt: Kaip galima peržiūrėti ar valdyti visus ekranus nutolusiuose kompiuteriuose

en: How can I import or export the selection of displayed computers?
lt: Kaip importuoti ar eksportuoti pasirinktus kompiuterius?

en: How can I hide the master computer from computer locations?
lt: Kaip paslėpti pagrindinį kompiuterį iš darbo vietos?

en: All you need to do is enable the option :ref:`Hide local computer <RefAutoHideLocalComputer>` in the master configuration page.
lt: Reikia pažymėti opciją :ref:`Paslėpti vietinį kompiuterį` pagrindinio kompiuterio konfigūracijoje

en: What happens if there is no matching access control rule?
lt: Kas bus jeigu nebus sutapimo su prieigos taisykle?

en: Technical glossary
lt: Techninis žodynas

en: From Wikipedia, the free encyclopedia:
lt: Iš Vikipedijos, nemokamos enciklopedijos:

en: Access Control List
lt: Prieigos valdymo sąrašas

en: Client
lt: Klientas

en: a piece of computer hardware or software that accesses a service made available by a server.
lt: Kompiuteris ar programinė įranga kuri pasiekia paslaugą kuri yra teikiama serverio

en: FAQ
lt: DUK

en: a list of frequently asked questions (FAQs) and answers on a particular topic.
lt: Sąrašas su dažniausiai užduodamais klausimais (DUK) ir atsakymais nustatyta tema

en: Host
lt: Pagrindinis kompiuteris

en: a computer or other device connected to a computer network. A network host may offer information resources, services, and applications to users or other nodes on the network. A network host is a network node that is assigned a network address.
lt: Kompiuteris ar kitas įrenginys kuris pajungtas prie kompiuterinio tinklo. Jis leidžia prieiti prie informacijos išteklių, servisų, ar programų vartotojams ar kitiems klientams tinkle. Tinklo pagrindinis kompiuteris yra tinklo mazgas kuriam yra priskirtas tinklo adresas

en: Hostname
lt: Pagrindinio kompiuterio vardas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: IPv6
lt: IpV6

en: Port
lt: Prievadas

en: Veyon Administrator Manual
lt: Veyon Administratoriaus instrukcija

en: Installation
lt: Įdiegimas

en: Hardware and software requirements
lt: Techninės ir programinės įrangos reikalavimai

en: The mixed operation of Veyon on Windows and Linux computers works without any restrictions.
lt: Veyon gali veikti tiek su Windows tiek su Linux kompiuteriais tokiu pat metu be apribojimų

en: Preparing the installation
lt: Pasiruošimas įdiegimui

en: Installation on a Windows computer
lt: Įdiegimas Windows kompiuteryje

en: Installation on a Linux computer
lt: Įdiegimas Linux kompiuteryje

en: Automated/silent installation
lt: Automatinis/tylusis įdiegimas

en: Basics
lt: Pagrindai

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Install Veyon in *silent* mode:
lt: Įdiegti Veyon *tyliuoju* rėžimu

en: Uninstall Veyon in *silent* mode:
lt: Ištrinti Veyon *tyliuoju* rėžimu

en: Specify an installation directory for an automated installation:
lt: Nustatyti įdiegimo katalogą automatiniam įdiegimu

en: Automated installation without the Veyon Master component:
lt: Automatinis įdiegimas be Veyon Master komponento

en: Delete all Veyon-related settings during uninstallation:
lt: Ištrinti visus nustatymus susijusius su Veyon įdiegimo metu

en: Minimum requirements
lt: Minimalūs reikalavimai

en: Operating system
lt: Operacinė sistema

en: Wifi
lt: Wi-Fi

en: Automated installation
lt: Automatinis įdiegimas

en: Unattended installation
lt: Neprižiūrėtas įdiegimas

en: Silent installation
lt: Tylusis įdiegimas

en: Uninstallation
lt: Ištrynimas

en: Uninstalling
lt: Ištrynimas

en: Installation directory
lt: Įdiegimo katalogas

en: About this manual
lt: Apie instrukciją

en: About Veyon
lt: Apie Veyon

en: Remote view or control computers
lt: Nutolusių kompiuterių valdymas ar peržiūra

en: Broadcast the teacher's screen to all other computers in real time (full screen/window demo)
lt: Perduoti mokytojo ekraną kitiems kompiuteriams realiu laiku (pilno ekrano/lango demonstracija)

en: Lock computers to control attention
lt: Užrakinti kompiuterius siekiant atkreipti dėmesį

en: Distribute documents and other files to students
lt: Perduoti dokumentus ir kitus failus besimokantiesiems

en: Send text messages to students
lt: Persiųsti tekstines žinutes besimokantiesiems

en: Power on, reboot or shutdown computers remotely
lt: Įjungti, paleisti iš naujo, ar išjungti kompiuterius nuotoliniu būdu

en: Log out users
lt: Atjungti vartotojus

en: Launch programs and open websites
lt: Paleisti programas ir atidaryti internetinę svetainę

en: Components
lt: Komponentai

en: Network architecture
lt: Tinklo architektūra

en: Teacher computer
lt: Mokytojo kompiuteris

en: Student computer
lt: Mokinio kompiuteris

en: Master computer
lt: Pagrindinis kompiuteris

en: Client computer
lt: Kliento kompiuteris

en: Software components
lt: Programinės įrangos komponentai

en: Configuration tool
lt: Konfigūravimo įrankis

en: LDAP/AD integration
lt: LDAP/AD integracija

en: Basic settings
lt: Baziniai nustatymai

en: LDAP server and port
lt: LDAP serverio adresas ir prievadas

en: Bind DN
lt: Pririšti BN

en: Bind password
lt: Pririšti slaptažodį

en: Connection security
lt: Prisijungimo sauga

en: Encryption protocol
lt: Šifravimo protokolas

en: TLS certificate verification
lt: TLS sertifikato patvirtinimas

en: Custom CA certificate file
lt: Pasirinktinis CA sertifikato failas

en: Base DN
lt: Bazinis DN

en: Environment settings
lt: Aplinkos nustatymai

en: Object trees
lt: Objektų medis

en: User tree
lt: Vartotojų medis

en: Group tree
lt: Grupių medis

en: Computer tree
lt: Kompiuterių medis

en: Computer group tree
lt: Kompiuterių grupių medis

en: Perform recursive search operations in object trees
lt: Vykdyti rekursyvią paiešką objektų medyje

en: **Default:** *disabled*
lt: **Numatytasis:** *išjungta*

en: Object attributes
lt: Objekto atributai

en: User login name attribute
lt: Prisijungimo vardo atributai

en: Group member attribute
lt: Grupių narių atributai

en: Computer display name attribute
lt: Kompiuterio atvaizduojamo vardo atributai

en: Computer host name attribute
lt: Pagrindinio kompiuterio vardo atributai

en: Computer MAC address attribute
lt: Kompiuterio MAC adreso atributai

en: Computer location attribute
lt: Kompiuterio vietos atributai

en: Location name attribute
lt: Vietos pavadinimo atributai

en: Advanced settings
lt: Išplėstiniai nustatymai

en: Optional object filters
lt: Pasirinktiniai filtrai

en: Filter for users
lt: Filtrai visiems vartotojams

en: Filter for user groups
lt: Filtrai vartotojų grupėms

en: Filter for computers
lt: Filtrai kompiuteriams

en: Filter for computer groups
lt: Filtras kompiuterių grupėms

en: Group member identification
lt: Grupių vartotojų indentifikacija

en: Distinguished name (Samba/AD)
lt: Išskirtinis vardas (Samba/AD)

en: Computer locations
lt: Kompiuterių vietos

en: Computer groups
lt: Kompiuterių grupės

en: Integration tests
lt: Integraciniai testai

en: Using LDAP backends
lt: LDAP naudojimas

en: Directory service
lt: Direktorijų servisas

en: LDAP server
lt: LDAP Serveris

en: Anonymous bind
lt: Anoniminis prisirišimas

en: Use bind credentials
lt: Naudoti prisirišimo duomenis

en: LDAP naming contexts
lt: LDAP pavadinimo kontekstas

en: LDAP object trees
lt: LDAP objektų medžiai

en: LDAP Common Names
lt: LDAP Bendrieji vardai

en: LDAP Organizational Units
lt: LDAP Organizaciniai vienetai

en: Recursive search operations
lt: Rekursyvios paieškos operacijos

en: LDAP object attributes
lt: LDAP objektų atributai

en: LDAP user object
lt: LDAP vartotojų objektai

en: LDAP computer object
lt: LDAP kompiuterių objektai

en: Fully qualified domain names
lt: Pilnai aprašyti domenų vardai

en: MAC address
lt: MAC adresas

en: Computer location
lt: Kompiuterio vieta

en: Object filters
lt: Objektų filtrai

en: LDAP object filter
lt: LDAP objektų filtrai

en: LDAP filters
lt: LDAP filtras

en: LDAP integration tests
lt: LDAP integracijos testai

en: LDAP backend
lt: LDAP sistema

en: Platform specific notes
lt: Pastabos pagal platformą

en: This chapter contains notes on platform-specific configuration options and pecularities.
lt: Šiame skyriuje pateikiamos pastabos apie specifinės platformos konfigūravimo parametrus ir ypatybes

en: Enable SAS generation by software (Ctrl+Alt+Del)
lt: Įgalinti SAS generavimą programinėje įrangoje (Ctrl+Alt+Del)

en: User authentication
lt: Vartotojo patvirtinimas

en: Use alternative user authentication mechanism
lt: Naudoti alternatyvų vartotojo autentifikavimo mechanizmą

en: User login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Input start delay
lt: Įvesties vėlinimas

en: Screen lock
lt: Ekrano užraktas

en: Hide taskbar
lt: Paslėpti užduočių juostą

en: Hide start menu
lt: Paslėpti pradžios meniu

en: Hide desktop
lt: Paslėpti darbalaukį

en: UltraVNC server settings
lt: UltraVNC serverio nustatymai

en: Enable capturing of layered (semi-transparent) windows
lt: Leisti įrašinėti sluoksniuotus ( permatomus ) langus

en: Enable multi monitor support
lt: Įgalinti daugiau nei vieno monitoriaus palaikymą

en: Enable Desktop Duplication Engine on Windows 8 and newer
lt: Įgalinti darbalaukio dubliavimo variklį Windows 8 ar naujesnėje versijoje

en: Poll full screen (leave this enabled per default)
lt: Apklausa naudojant pilną ekraną (Palikite tai įjungta numatytuose nustatymuose)

en: Low accuracy (turbo mode)
lt: Žemo tikslumo (Didelio greičio rėžimas)

en: SAS generation
lt: SAS generavimas

en: Authentication mechanism
lt: Autorizavimo mechanizmas

en: Configuration reference
lt: Konfigūravimo dokumentacija

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Method
lt: Metodas

en: Backend
lt: Sisteminė konfigūracija

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Logging
lt: Įrašymas į įvykių žurnalą

en: Log file directory
lt: Įvykių žurnalo direktorija

en: Log level
lt: Įvykių žurnalo lygmuo

en: Limit log file size
lt: Limituoti žurnalo failo dydį

en: Rotate log files
lt: Keisti įvykio žurnalo failus

en: Log to standard error output
lt: Persijungti į įvykių žurnalą

en: Write to logging system of operating system
lt: Įrašyti į operacinės sistemos įvykių žurnalą

en: Service
lt: Paslauga

en: Hide tray icon
lt: Paslėpti piktogramą Start juostoje

en: Show notification when an unauthorized access is blocked
lt: Rodyti pranešimą, kai neautorizuota prieiga užblokuota

en: Show notification on remote connection
lt: Rodyti pranešimą nuotoliniame kompiuteryje

en: Autostart
lt: Paleisti automatiškai

en: Multi session mode (for terminal and remote desktop servers)
lt: Daugelio sesijų darbo rėžimas (naudojant terminalą ir remote desktop serverius)

en: Internal VNC server
lt: Vidinis VNC serveris

en: Feature manager
lt: Funkcijų valdymas

en: Demo server
lt: Demonstracinis serveris

en: Enable firewall exception
lt: Pridėti išimtį ugniasienėje

en: Allow connections from localhost only
lt: Leisti prisijungimus tik iš vietinio tinklo

en: VNC server
lt: VNC serveris

en: Plugin
lt: Plėtinys

en: User configuration
lt: Naudotojo konfigūravimas

en: Screenshots
lt: Ekrano nuotraukos

en: Thumbnail update interval
lt: Piktogramų atnaujinimo intervalas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Computer thumbnail caption
lt: Kompiuterio piktogramos užrašas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Behaviour
lt: Elgsena

en: Perform access control
lt: Atlikti prieigos kontrolę

en: Show current location only
lt: Parodyti dabartinę vietą

en: Hide empty locations
lt: Slėpti tuščias vietas

en: Enforce selected mode for client computers
lt: Įgalinti pasirinktą rėžimą kliento kompiuteriuose

en: Show confirmation dialog for potentially unsafe actions
lt: Parodyti patvirtinimo langą galimai nesaugiems veiksmams

en: Feature on double click
lt: Funkcija paspaudus du kartus

en: Features
lt: Galimybės

en: Grant access to every authenticated user (default)
lt: Suteikti prieigą kiekvienam prijungtam vartotojui (numatytasis)

en: Restrict access to members of specific user groups
lt: Apriboti prieigą speficinių grupių nariams

en: Process access control rules
lt: Apdoroti prieigos valdymo taisykles

en: User groups authorized for computer access
lt: Vartotojų grupės kurioms suteikta prieiga prie kompiuterio

en: Authentication keys
lt: Prieigos raktai

en: Key file directories
lt: Direktorija raktų failams

en: Public key file base directory
lt: Katalogas kuriame saugomas viešas raktas

en: Private key file base directory
lt: Privataus rakto saugojimo direktorija

en: Key frame interval
lt: Pagrindinio kadro intervalas

en: Memory limit
lt: Atminties riba

en: File transfer
lt: Failų perkėlimas

en: Directories
lt: Katalogai

en: Default source directory
lt: Numatytoji pradinė failų vieta.

en: Destination directory
lt: Paskirties vieta

en: Options
lt: Nustatymai

en: Remember last source directory
lt: Atsiminti paskutinę šakninę direktoriją.

en: Create destination directory if it does not exist
lt: Sukurti paskirties direktoriją jeigu ji neegistuoja.

en: Network port
lt: Tiklo prievadas

en: Environment variables
lt: Enviroment kintamieji

en: Authentication method
lt: Autorizavimo metodas

en: Network objects
lt: Tinklo objektas

en: Domain groups
lt: Domenų grupė

en: Windows event log
lt: Windows įvykių žurnalas

en: Program version
lt: Programos versija

en: Blocked access notification
lt: Uždraustos prieigos pranešimas

en: Unauthorized access
lt: Neleistina prieiga

en: Remote connection notification
lt: Nuotolinio valdymo pranešimas

en: System service
lt: Sistemos servisas

en: Terminal server
lt: Terminalo serveris

en: Remote desktop server
lt: Remote desktop serveris

en: Firewall exception
lt: Ugniasienės išimtis

en: Firewall
lt: Ugniasienė

en: Windows firewall
lt: Windows ugniasienė

en: External VNC server
lt: Išorinis VNC serveris

en: Current location
lt: Dabartinė vieta

en: Computer thumbnail size
lt: Kompiuterio ikonos dydis

en: Thumbnail size
lt: Ikonos dydis

en: Empty locations
lt: Tuščios vietos

en: Computer filter
lt: Kompiuterių filtras

en: Double click
lt: Paspausti du kartus

en: Authorized user groups
lt: Autorizuotų vartotojų grupė

en: Application data
lt: Aplikacijos duomenys

en: User profile directory
lt: Vartotojų profilių direktorija

en: Home directory
lt: Pradinė direktorija

en: Temporary files
lt: Laikini failai

en: Release notes
lt: Versijos pastabos

en: Upgrading configuration
lt: Konfigūracijos atnaujinimas

en: Structural changes
lt: Struktūriniai pakeitimai

en: Configuration changes
lt: Konfigūracijos pakeitimai

en: Old name
lt: Senas pavadinimas

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Plugins
lt: Plėtiniai

en: Configurator
lt: Konfigūratorius

en: Troubleshooting
lt: Problemų sprendimai

en: Authentication settings
lt: Autorizavimo nustatymai

en: Anti-virus software
lt: Antivirusinė programa

en: Please make sure that:
lt: Įsitikinkite kad:

en: Screen lock can be bypassed via Ctrl+Alt+Del
lt: Ekrano užraktas gali būti apeitas naudojant Ctrl+Alt+Del

en: Debugging
lt: Derinimas

en: Error analysis
lt: Klaidų analizė

en: Error correction
lt: Klaidų taisymas

en: Connectivity problems
lt: Prisijungimo problemos
