Veyon 4.9.0 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Veyon Documentation
lt: Veyon Dokumentacija

en: Online documentation
lt: Dokumentacija internete

en: PDF download
lt: PDF atsisiuntimas

en: `Veyon Administrator Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-en_4.9.1.pdf>`_
lt: `Veyon Administratoriaus Instrukcija PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-en_4.9.1.pdf>`_

en: `Veyon User Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-en_4.9.1.pdf>`_
lt: `Veyon Vartotojo Instrukcija PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-en_4.9.1.pdf>`_
