Veyon 4.9.0 - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Veyon Documentation
pl: Dokumentacja Veyon

en: Online documentation
pl: Dokumentacja online

en: PDF download
pl: Pobierz plik PDF

en: `Veyon Administrator Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-en_4.9.1.pdf>`_
pl: `Podręcznik administratora Veyon PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-admin-manual-pl_4.9.1.pdf>`_

en: `Veyon User Manual PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-en_4.9.1.pdf>`_
pl: `Instrukcja obsługi Veyon PDF <https://github.com/veyon/docs/releases/download/v4.9.1/veyon-user-manual-pl_4.9.1.pdf>`_
